Mega cinema

Admins : HomERtriX (Hl.administrátor),Brazdič (Hl.administrátor) Přidaly jsme nové filmy . MS ve FOTBALE - !

Horory

CinemaWorld

Stredoškoláčka Mandy Lane (Amber Heard) sa cez jedno leto zmení z nepekného dievčaťa na krásku. Tým sa okamžite zvýši záujem o jej osobu u populárnych deciek zo školy, ktorí ju nakoniec pozvú na víkendovú párty na odľahlom ranči. Ako však zábava vrcholí, účastníci začnú za nejasných okolností miznúť.

CinemaWorld

Thriller Poslední dům nalevo je remakem stejnojmenného populárního a kontroverzního filmu Wese Cravena z roku 1972, jenž je sám inspirován klasikou Ingmara Bergmana Pramen panny (1960, FP 7/69). ? Dívky Paige a Mari se seznámí se sympatickém mladíkem, což se jim stane osudným. Justin je totiž synem uprchlého vraha Kruga. Ten se obává prozrazení a rozhodne se se svými komplici synovy nové známé zlikvidovat. V lese ubodá Paige a Mari znásilní a postřelí. Banda se pak před bouřkou shodou okolností schová v domě Mariných rodičů. Když se zraněná oběť doplazí domů, manželé John a Emma pochopí, komu poskytli přístřeší, a všechny kromě Justina v noci surově zabijí. ? Snímek řeckého režiséra Dennise Iliadise, který dostal zakázku díky kriminálnímu dramatu Hardcore (2004), stojí na zvolna budované atmosféře ohrožení a napětí, podpořené působivou hudbou Johna Murphyho. Zároveň se však příliš vyžívá v detailech na polosvlečené dívky a na brutální násilí, jež vrazi páchají se sadistickou rozkoší. Vlastního tématu o legitimnosti samozvané pomsty se dotýká jen povrchně.

1  
2  
 
Upozornění: Seriály a filmy online na tomto webu nejsou umístěny na našem serveru, a proto za obsah neneseme žádnou zodpovědnost! Zodpovědnost za filmy a seriály nese server, na kterém jsou umístěny a člověk který je tam umístil. Tento web má pouze informativní a směrovací charakter a neporušuje zákony ČR ani autorské práva. Jsou zde umístěny jen tzv. linky na tyto soubory, čímž chceme upozornit na servery, které porušují platné zákony ČR. Filmy a seriály si můžete stáhnout pouze v případě, že vlastníte originální nosič s tímto materiálem a stáhnutím tohoto materiálu si chcete pouze vyrobit jednu kopii pro svou potřebu, která se nesmí dále šířit za jiným účelem! Jakékoliv jiné použití těchto souborů je zákonem postihováno dle platných norem. Prosíme, dodržujte daná pravidla a tím i zákony ČR! Email na provozovatele.